Ekstremalne Wyprawy Edukacyjne - Gry RPG

Organizujemy gry outdoorowe, których scenariusze są przygotowywane każdorazowo w oparciu o dokładną analizę grupy, która ma być jej beneficjentem. W czasie analizy diagnozujemy kluczowe przekonania i schematy działań, które wymagają korekty a następnie piszemy scenariusz akceptowalny dla zamawiających grę… podpisanie „cyrografów” i wyjazd w teren… polskie, afrykańskie, pustynne, południowoamerykańskie lub nowozelandzkie krajobrazy.

Resztę reżyseruje tocząca się rzeczywistość i chęć przeżycia… przygody i nauczenia się w doświadczeniu np. jak w zespole jesteśmy współzależni, na czym polega synergia, dlaczego warto szukać rozwiązań a nie winnych, jak dbać o wynik działań całej grupy, jak „w boju” scala się zespół w monolit, który po przeniesieniu na warunki środowiska pracy jest nie do zatrzymania w walce o przestrzeń na rynku.

Oczywiście wszystko pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów i trenerów.

Wymagamy, aby grupa biorąca udział w grze survivalowej przeszła szkolenie z zakresu tematyki, której metaforyczną kalką jest nasza wyprawa. Szkolenie jest jednocześnie okazją do analizy diagnostycznej grupy.

POLAND 

43-200 Pszczyna 

ul. Kopernika 14 

+48 602 387 840 

office@zatorski-consulting.com