SPRAWDŹ NAS!

 

ZAMÓW JUŻ DZIŚ DARMOWE SZKOLENIE TESTOWE DLA SWOJEJ FIRMY!

 

Ponieważ wielu potencjalnych klientów waha się przed podjęciem decyzji o zakupie szkolenia, nie zawsze mają pomysł na czym oprzeć wybór dostawcy usług szkoleniowych. Często więc kierują się tylko ceną. Co może skutkować kiepskim poziomem szkolenia i w konsekwencji brakiem zamierzonych, pozytywnych efektów szkolenia. Są więc to pieniądze wyłożone daremnie.  

Postanowiliśmy wyjść temu na przeciw. Proponujemy darmowe szkolenie (2 - 3 godziny zegarowe) tzw. sampling. Możecie Państwo zamówić u nas dowolny temat (z oferowanych na naszej stronie WWW) szkolenia, trener przyjedzie do Was i sami Państwo będziecie mogli się przekonać co trener potrafi i w jaki sposób szkolenie może być efektywne.   

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty! 

 

 UWAGA! Oferta powyższego szkolenia nie zawiera kosztów dojazdu trenera (powyżej 50 km od miasta Pszczyna - 0,50 zł/ 1 km), kosztów ewentualnego zakwaterowania i wyżywienia trenera oraz uczestników, kosztów wynajmu sali szkoleniowej i wydruku materiałów szkoleniowych (powyżej 8 sztuk). Powyższe koszty dodatkowe należy brać pod uwagę przy składaniu zamówienia.

POLAND 

43-200 Pszczyna 

ul. Kopernika 14 

+48 602 387 840 

office@zatorski-consulting.com