Marketing Sensoryczny

 

SENSORY MARKETING PROJECT

Zintegrowane, subtelne i podprogowe oddziaływanie na klienta sklepów wielkopowieszchniowych i sklepów sieciowych (franczyzowych). 

Czasy, kiedy w sklepach towar "sprzedawał się sam" bezpowrotnie minęły.  

Teraz grają rolę promocje, głównie cenowe, a i to nie zawsze wystarcza, aby przyciągnąć klienta i zatrzymać go na terenie sklepu o kilka chwil dłużej, co jak mówią statystyki automatycznie przekłada się na większy obrót.   

Jednym z możliwych rozwiązań jest proponowana przez nas kompleksowa usługa Marketingu Sensorycznego wg naszego autorskiego SENSORY MARKETING PROJECT.   

W oparciu o najnowsze badania (własne i wybitnych specjalistów w dziedzinie MS - m.in. Eric'a Spangenberg'a), osiągnięcia naukowe (psychologiczne, neuropsychologiczne, socjologiczne i technologiczne) proponujemy wsparcie procesu sprzedaży detalicznej dla sieci sklepów wielko- i małopowierzchniowych.   

Nie proponujemy tylko "przyjemnie pachnącego i ładnie brzmiącego sklepu".  

Jesteśmy w stanie zaprojektować tak nasze rozwiązania, aby klient wchodząc do sklepu pozostał w nim dłużej, kierował się w te miejsca sklepu, na których nam najbardziej zależy, na poziomie nieświadomym będzie też prowokowany do dokonania zakupu jednocześnie pozytywnie będzie kojarzył naszą i inne promowane marki. 

Proponujemy wysoce wysublimowane rozwiązanie.

POLAND 

43-200 Pszczyna 

ul. Kopernika 14 

+48 602 387 840 

office@zatorski-consulting.com